E-mail Печать

Žurnalas "Gyvieji šaltiniai"

Data: . Тема Žurnalai

Žurnalą "Gyvieji šaltiniai" leidžia Misionieriškas labdaros fondas „Šviesa Rytuose" nuo 1998 m. Išeina keturis kartus per metus. Reg. Nr.: 98-044. Tiražas 3000 egz.

Mieli mūsų skaitytojai,

gyvieji_saltiniaiŠiandien žurnalų lentynose pasigendame krikščioniškų leidinių, todėl stengiamės ir ieškome galimybių, kad leidinys būtų spaudos kioskuose bei didžiuosiuose prekybos centruose. Prašome Jūsų visų palaikymo maldose! Nuo čia viskas prasideda..  Viliamės, kad žurnalas taps krikščioniško gyvenimo atspindžiu realybę iškreipiančioje kasdienybėje.

Kviečiame Jus apsidairyti aplink, juk gaibūt visai šalia Jūsų yra žmogus, kuris praturtins mūsų žurnalą savo liudijimu, straipsniu ar poezijos eilutėmis. Taip pat kiekvieną iš Jūsų norime pakviesti tapti mūsų pagalbininku, platinant šį leidinį visuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Perskaitę žurnalą nepatingėkite jį perduoti kaimynui, giminaičiui ar bendradarbiui. Lauksime Jūsų laiškų!

Mes su nekantrumu laukiame jūsų atsiliepimų. Redakcinei kolegijai Jūsų nuomonė ir įžvalgos yra labaivertingos. Norime, kad šis leidinys augtų ir stiprėtų nešdamas Gerąją Naujieną mūsų tautos žmonėms.

Jūs taip pat galite prisidėti prie žurnalo platinimo ir jo tiražo augimo, pervedę savo auką į Misionieriško labdaros fondo „Šviesa Rytuose" sąskaitą LT95730001012936016, banke AB „Swedbank" Įmonės kodas 292014790 Norime padėkoti visiems ir kiekvienam už Jūsų maldas ir finasinę paramą - širdingai AČlO JUMS!

"Linkime, kad Dlewo ramybė, pranoksianti visokią Išmintį, sergėtų jūsų širdis ir mintis Kristuje Jėzuje".  (Fil 4,7)

Redakcija:

Žurnalas GYVIEJI ŠALTINIAI

Pylimo g. 20-10
LT-01118 Vilnius
Tel. 8 618 08200
ei. paštas: gyviejisaltiniai(eta)gmail.com

MLF „Šviesa rytuose" valdybos pirmininkas
Zenonas Buivydas

Fondo valdytojas
Remigijus Jucevičius

Vyr.redaktorius
Arnoldas Matijošius